Злодій викрадають траспорт чернігівців

В теплу пору року транспорту на вулицях населених пунктів значно більшає. До автомобілів додаються ще й двоколісні транспортні засоби мопеди та скутери. При цьому їх власники часто забувають про елементарні заходи безпеки, коли залишають скутери без нагляду, пише ЧЕРНІГІВ з посиланням на ГУНП в Чернігівській області.

Останні такі факти крадіжок двоколісних транспортних засобів трапився в Новгороді-Сіверському та Чернігові. В обох випадках предметом злочину став мопед марки «FADA». І якщо в Новгороді зловмисників таки знайшли і мопед повернули власнику то в обласному центрі викрадене поки що шукають.

Найчастіше крадуть такий транспорт біля під’їздів, у дворах, біля магазинів та установ. Як свідчить статистика, крадіжки скутерів і мопедів зі стоянок, що охороняються, носять поодинокий характер.

Найголовніша помилка власників мопедів і скутерів у тому, що вони часто залишають свої транспортні засоби без нагляду на вулиці навіть вночі, сподіваючись на елементарні протиугінні засоби.

Поліцейські звертаються до власників двоколісних транспортних засобів, щоб вони дбали про їх безпеку. Для цього не слід залишати транспорт у неосвітлених та безлюдних місцях, також не припустимо залишати мототехніку з ключем у замку запалення. Варто встановити додаткові засоби захисту – сигналізацію, засоби для блокування замка запалення та керма. Залишаючи скутер чи мопед в гаражі, перевіряйте надійність дверей та замикаючих пристроїв. У нічний час залишайте мототехніку на стоянці з охороною. Не передавайте двоколісний транспортний засіб у тимчасове користування малознайомим особам.

Якщо ж ви стали жертвою крадіжки, не зволікайте, а терміново телефонуйте до поліції на номер «102». Чим швидше правоохоронці отримають інформацію про злочин, тим більше шансів на розкриття крадіжки і затримання злодія «по гарячих слідах».

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*