В освітніх закладах завершено підготовку до навчального року

28 серпня голова районної ради Віктор Міщук відвідав загальноосвітні школи №1 та №5 з метою проаналізувати використання бюджетних коштів.

Повідомляє сайт БАХМАЧ СЬОГОДНІ з посиланням на районну раду.

Головною проблемою тривалий час була застаріла електромережа в навчальних закладах . В цьому році винайдено можливість її заміни. У ЗОШ №1 роботи по заміні електромережі вже майже завершено.

При уточненні районного бюджету за підсумками півріччя передбачено 85 200 грн. на реконструкцію будівлі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 із заміною вікон та віконних блоків.

Перебуваючи в навчальних закладах Віктор Міщук подякував директорам за проведені поточні роботи шкільних приміщень, за те, що особисто контролювали хід їх виконання та наголосив на необхідності надання пропозицій щодо облаштування навчальних закладів до районної ради для врахування їх при плануванні бюджету на 2018 рік.

Голова районної ради зазначив, що напередодні початку нового навчального року необхідно спрямувати всі зусилля педагогів на надання якісної освіти з патріотичним спрямуванням, на забезпечення необхідних умов для повноцінного розвитку учнів.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*