У Коропському районі дбають про мешканців

24 березня у Сохачах відбулися загальні збори громадян (сходи) за місцем проживання, у яких взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Валентина Саволєй, депутат районної ради Вадим Рулько, представники структурних підрозділів РДА та районного відділення поліції, пише КОРОП СЬОГОДНІ з посиланням на Коропську РДА.

Сохачівська сільська рада – самодостатня, основний дохід отримується зі здачі земель в оренду та податків з підприємницької діяльності.

Одним з найбільш актуальних питань, що піднімали мешканці села, було питання завершення будівництва газопроводу, на завершення якого необхідно близько півтора мільйони гривень. Для здійснення даного будівництва при сільській раді був створений кооператив, про діяльність якого перед громадою звітував його керівник Олександр Галич.

Голова Сохачівської сільської ради Михайло Гладиш проінформував присутніх, що було зроблено сільською радою за 2016 рік, скільки зібрано коштів самооподаткування та їх використання, окреслив плани на перспективу соціально-економічного розвитку села на 2017 рік.

Також не оминули увагою питання добровільного об’єднання територіальних громад, співпраця з новоствореною ОТГ Коропської селищної ради, зокрема, фінансова допомога у забезпеченні навчально-виховного процесу Риботинської НВК, де з Сохачів навчаються 14 школярів та четверо дошкільнят.

В.о. голови райдержадміністрації Валентина Саволєй дала відповіді на питання, що стосувалися політики проведення медичної реформи, зокрема, щодо подальшої долі Коропської центральної районної лікарні, наголосивши при цьому, що в процесі реформи перевага буде надаватися сімейним лікарям. Також вона ознайомила присутніх зі шляхами наповнення районного бюджету.

На завершення зустрічі сільський голова Михайло Гладиш нагадав односельцям про необхідність сплати добровільних внесків, адже за їх кошт утримується вуличне освітлення та санкціоноване сміттєзвалище. Очільник села звернув увагу на потребу прибирання біля власних садиб та вивозу сміття в спеціально відведені місця.

Джерело: КОРОП СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*