У Коропі проходить виставка «Знай і люби свій край»

Відкриття виставки дитячих робіт під назвою «Знай і люби свій край» відбулося вчора, 21 березня, у районному центрі дитячої та юнацької творчості. У заході взяла участь в.о. голови райдержадміністрації Валентина Саволєй. Про це пише КОРОП СЬОГОДНІ з посиланням на Коропську РДА.

Екскурс виставковою залою для всіх глядачів провела директор центру Олена Куніцина. Вона познайомила присутніх з новими оригінальними експозиціями, виготовленими руками вихованців закладу. Творчі роботи, представлені дітьми, були виконані у різних техніках: оригамі, вишивка бісером, вироби з глини, сіна, петриківський розпис, лялька-мотанка, м’яка іграшка, та багато-багато іншого.

Організація таких виставок є справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. І хоч справа ця копітка і трудомістка, але вона дає ту точку, від якої дитина робить наступний крок для досягнення нових складніших цілей. Кожна участь у виставці – це надбання певного досвіду, прекрасна можливість показати свої досягнення, приховані таланти. А для дітей-глядачів – можливість побачити свого друга з іншої точки зору та стимул спробувати себе в цьому виді діяльності.

У спілкуванні з організаторами виставки Валентина Саволєй зазначила, що вона в захваті від такого творчого потенціалу вихованців закладу. «Ці роботи показують високий рівень розвитку творчої уяви дітей та глибокої самовіддачі їх наставників. Можливо, в майбутньому не всі з них стануть народними майстрами, але набутий досвід, впевнена, обов’язково згодиться в подальшому житті», – зауважила керівник району.

Виставка дитячих робіт діятиме до 6 квітня, тож всі бажаючі можуть відвідати РЦДЮТ та познайомитися виробами юних майстрів. В кінці виставки будуть підведені підсумки та визначені кращі роботи, які візьмуть участь в обласній виставці.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*