Студент встановив новий спортивний рекорд України

Своє досягнення Костянтин присвячує мамі, бо саме вона найбільше відмовляла хлопця від занять спортом.

21-річний студент Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Костянтин Мухомодєєв встановив новий рекорд України з присідань. Хлопець за одну годину присів 3020 разів. Реєстрація рекорду відбулась в місті Ніжині на Чернігівщині. Говорить gazeta.ua, передає ЧЕРНІГІВ.

За два тижні до рекорду, хлопець подав оголошення, що шукає спонсора для встановлення рекорду України. Костянтин вчиться на бюджеті на біолога і практичного психолога. Щоб забезпечити себе, у нічні зміни підробляв на консервному заводі в Ніжині. Батьки розлучені. Костя живе з мамою і сестричкою, займається спортом. І мріяв потрапити до Книги рекордів України.

“Займаюся з 14 років. Вставав о шостій ранку і починав віджиматися, скільки вистачало сил. Та через хворобу тренування довелося зупинити. У мене були уражені зв’язки і сполучна тканина, загрожувала інвалідність. Та викарабкався. Почав присідати 100, 200,300 разів. Далі — 1000, 1500 і дійшов до 2013. Подивився у Національному реєстрі — ніхто з руками за головою цього ще не намагався зробити. Є 9-річний іванофранківець, який упродовж години присідав 2485 разів. Та з руками за головою це робити значно важче. Зв’язався з Національним реєстром рекордів України, — розповідає хлопець. — Щоб зареєструвати своє досягнення, потрібно заплатити 13 тисяч гривень. Оскільки я веду здоровий спосіб життя, не п’ю і не курю, мені зробили у Нацреєстрі знижку 50%. Однак залишилося знайти ще близько семи тисяч гривень” – розповідав Костянтин в інтерв’ю тижневику “Вісник Ч” за кілька днів до рекорду.

За словами хлопця, спонсор таки знайшовся. Бізнесмен з Києва, який побажав допомогти інкогніто. Своє досягнення Костянтин присвячує мамі, бо саме вона найбільше відмовляла хлопця від занять спортом.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*