Студент встановив новий спортивний рекорд України – БОБРОВИЦЯ СЬОГОДНІ

Студент встановив новий спортивний рекорд України

Своє досягнення Костянтин присвячує мамі, бо саме вона найбільше відмовляла хлопця від занять спортом.

21-річний студент Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Костянтин Мухомодєєв встановив новий рекорд України з присідань. Хлопець за одну годину присів 3020 разів. Реєстрація рекорду відбулась в місті Ніжині на Чернігівщині. Говорить gazeta.ua, передає ЧЕРНІГІВ.

За два тижні до рекорду, хлопець подав оголошення, що шукає спонсора для встановлення рекорду України. Костянтин вчиться на бюджеті на біолога і практичного психолога. Щоб забезпечити себе, у нічні зміни підробляв на консервному заводі в Ніжині. Батьки розлучені. Костя живе з мамою і сестричкою, займається спортом. І мріяв потрапити до Книги рекордів України.

“Займаюся з 14 років. Вставав о шостій ранку і починав віджиматися, скільки вистачало сил. Та через хворобу тренування довелося зупинити. У мене були уражені зв’язки і сполучна тканина, загрожувала інвалідність. Та викарабкався. Почав присідати 100, 200,300 разів. Далі — 1000, 1500 і дійшов до 2013. Подивився у Національному реєстрі — ніхто з руками за головою цього ще не намагався зробити. Є 9-річний іванофранківець, який упродовж години присідав 2485 разів. Та з руками за головою це робити значно важче. Зв’язався з Національним реєстром рекордів України, — розповідає хлопець. — Щоб зареєструвати своє досягнення, потрібно заплатити 13 тисяч гривень. Оскільки я веду здоровий спосіб життя, не п’ю і не курю, мені зробили у Нацреєстрі знижку 50%. Однак залишилося знайти ще близько семи тисяч гривень” – розповідав Костянтин в інтерв’ю тижневику “Вісник Ч” за кілька днів до рекорду.

За словами хлопця, спонсор таки знайшовся. Бізнесмен з Києва, який побажав допомогти інкогніто. Своє досягнення Костянтин присвячує мамі, бо саме вона найбільше відмовляла хлопця від занять спортом.

 

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*