Піротехніки Чернігівщини знищили ручну гранату часів Другої світової війни

24 березня о 06:50  до Служби порятунку «101» у м. Ніжин надійшло повідомлення про те, що під час земляних робіт на власній присадибній ділянці по вул. Овдіївській місцевий житель виявив предмет, схожий за ознаками на вибухонебезпечний. Про небезпечну знахідку чоловік одразу сповістив рятувальників. Місце виявлення вибухонебезпечного предмету було взято під охорону співробітниками Національної поліції, пише НІЖИН СЬОГОДНІ з посиланням на УДСНС в Чернігівській області.

Фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС у Чернігівській області, які прибули за викликом, ідентифікували небезпечний предмет, як ручну гранату РГД-5 часів Другої світової війни. Після проведення необхідних робіт та обстеження прилеглої території, вибухонебезпечний предмет вивезли спецавтомобілем у визначене безпечне місце та о 13:30 знищили.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Слід пам’ятати, що боєприпаси часів війни несуть загрозу життю і здоров’ю людей, тож їх знешкодженням мають займатися  лише фахівці. У випадку виявлення вибухонебезпечних або схожих на них предметів необхідно негайно сповістити рятувальників за номером “101” або правоохоронців за номером “102”

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*