Ніжинські рятувальники провели урок безпеки для школярів

З метою профілактики дитячого травматизму, 24 березня фахівці Ніжинського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області провели відкритий урок безпеки для учнів Ніжинської гімназії №3. Про це пише НІЖИН СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Чернігівській області.

Рятувальники нагадали дітям основні правила безпечної поведінки, яких необхідно дотримуватися під час дозвілля, зокрема при перебуванні вдома, на вулиці, біля водойм, а також у лісопаркових зонах.

Особливу увагу співробітники Служби порятунку “101” звернули на правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Використовуючи тематичні пам’ятки та листівки, фахівці ДСНС України розповіли алгоритми дій у разі виникнення пожеж, інших надзвичайних ситуацій та подій, а на завершення продемонстрували навчальний відеоролик «Небезпечні знахідки».
Учні ставили рятувальникам запитання щодо першочергових дій у тих чи інших надзвичайних і життєвих ситуаціях та отримали на них вичерпні відповіді. Рятувальники сподіваються, що такі інформаційно-роз’яснювальні заходи дозволять збагатити знання учнів з питань безпеки життєдіяльності, застерегти їх від необдуманих вчинків та навчити правильно діяти у екстрених ситуаціях.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*