На Чернігівщині стартує літня дитяча оздоровча кампанія

Цьогоріч оздоровленням та відпочинком планують охопити майже 52 тисячі дітей області. Це трохи більше половини від їх загальної кількості. Зокрема оздоровчі послуги надаватимуться понад 16 тисячам дітлахів, відпочинкові – більше 35 тисячам.

Для дітвори на Чернігівщині працюватимуть 23 заклади оздоровлення, 462 табори з денним перебуванням дітей та 3 наметові містечка, пише сайт Чернігів Сьогодні з посиланням на Чернігівську ОДА.

Як завжди, першочергова увага приділятиметься дітям, які потребують особливої уваги та підтримки: сиротам і позбавленим батьківського піклування, дітям загиблих учасників АТО та з числа переселенців, вихованцям багатодітних родин, дітям з обмеженими функціональними можливостями.

Вихованці інтернатних закладів області оздоровлюватимуться в освітянських дитячих стаціонарних закладах: «Зміна» (Чернігівський район), «Барвінок» (Менський), «Лісова казка» (Новгород-Сіверський), «Веселка» (Прилуцький) та за кордоном.

Як свідчить статистика, щороку кожен третій школяр Чернігівщини отримує оздоровчо-відпочинкові послуги в закладах системи освіти. Серед яких на сьогодні вже розпочали роботу 306 таборів денного перебування, 1 наметове містечко, 1 стаціонарний заклад оздоровлення та відпочинку.

До речі, на базі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку планується провести 175 літніх шкіл з іноземних мов — англійської, німецької, французької.

Так, з 29 травня по 11 липня в дитячому таборі «Юний турист», що в Чернігівському районі, функціонуватиме обласна літня школа для обдарованих та талановитих дітей. Перша зміна – у формі англомовного табору, профіль другої – національно-патріотичне виховання. Роботу цієї школи організувало Управління освіти і науки облдержадміністрації відповідно до регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей Чернігівської області на 2016-2020 роки.

Загалом на оздоровлення та відпочинок юних жителів Сіверщини планується використати більше 53 мільйонів гривень. При цьому з обласного бюджету виділено 32 мільйони гривень, з місцевих бюджетів – біля 14 мільйонів гривень, також залучатимуться понад 7 мільйонів гривень з інших джерел.

Довідково. На кінець травня оздоровленням та відпочинком уже забезпечено майже півтори тисячі дітлахів області. На це витрачено біля 7 мільйонів гривень. Так, оздоровленням охоплені 546 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 320 вихованців багатодітних і малозабезпечених сімей, 140 сиріт та позбавлених батьківського піклування, 133 особи дитячого віку з особливими потребами, 80 дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, 68 дітлахів з родин учасників АТО, 65 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, 54 представники обдарованої і талановитої молоді Чернігівщини та 8 дітей з числа переселенців.

Джерело: Чернігів Сьогодні

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*