На Бахмаччині оглянули приміщення Рубанської лікарні

Робочий тиждень голови районної ради Віктора Міщука розпочався з відвідування Рубанської лікарні, де окрім амбулаторії, є і стаціонарне відділення на 7 ліжок. Супроводжували очільника району головний лікар центральної районної лікарні Сергій Чалий та головний лікар комунального закладу «Бахмацький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вікторія Петройтіс.

Повідомляє сайт БАХМАЧ СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний сайт Бахмацької районної ради.

В ході зустрічі поспілкувалися з хворими та медичним персоналом, побачили в яких палатах живуть пацієнти стаціонарного відділення, чим харчуються та, найголовніше, як вони лікуються, оглянули медкабінети, господарські приміщення, майно, що належить до господарського відання, та проаналізували ефективність його утримання.

Головний лікар Олег Калиняк розповів про співпрацю місцевої влади, фермерів та керівників району, що зроблено останнім часом для покращення умов перебування хворих в лікарні та роботи медичного персоналу.

Останнім часом в приміщенні, де знаходиться стаціонарне відділення, проведено поточний ремонт палат, встановлено металопластикові вікна, придбано інвентар. Все це зроблено спільними зусиллями сільської ради, депутатського корпусу, ініціативних громадян. Та все ж, щоб покращити матеріальне становище, необхідно ще залучати значні кошти.

Під час спілкування з головним лікарем Олегом Калиняком, стало відомо, що лікарні необхідна юридична допомога щодо належного оформлення земельних ділянок.

Все побачене стало добрим підгрунтям для ділової дискусії. Голова районної ради зазначив, що те, якою буде медицина у районі, хвилює не лише лікарів, а й владу. Адже від успішності реформи, яка нині на слуху чи не в кожного, залежить дуже багато і саме найцінніше – здоров’я наших людей. Тож не дивно, що ця тема є дуже актуальною. Держава ставить завдання змінювати підходи до медичної сфери, але щоб фінал реформи був успішним, потрібно багато працювати. Ми ставимо перед собою завдання вивчити весь комплекс проблем, прийняти зважені рішення, щоб пришвидшити позитивні зміни, не руйнуючи те, що маємо.

Джерело: БАХМАЧ СЬОГОДНІ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*