Мешканцям Прилук показали звіт роботи за 2016 рік – БОБРОВИЦЯ СЬОГОДНІ

Мешканцям Прилук показали звіт роботи за 2016 рік

24 березня на території Товкачівської та Погребівської сільських рад відбулися загальні збори громадян. Про це пиуть ПРИЛУКИ СЬОГОДНІ з посиланням на Прилуцьку РДА

Товкачівський сільський голова Євгенія Рішко та Погребівський сільський голова Володимир Хоменко представили своїм громадам детальний звіт проведеної роботи за 2016 рік, доповівши про витрати та надходження до сільського бюджету, роботу та утримання об’єктів соціальної сфери, ознайомивши присутніх з планами на майбутнє та окремо зупинившись на питаннях, які найбільше турбують громадян.

Місцеві жителі активно долучилися до обговорення питань життєдіяльності громад. Найбільше їх хвилювали такі питання, як збільшення орендної плати за оренду земельних часток (паїв), ямковий ремонт доріг, забезпечення благоустрою території.

В.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський у своєму виступі підняв питання щодо добровільного об’єднання територіальної громади, його переваги, реформування медичної галузі в районі, співпраці громади з інвесторами, щодо наповнення місцевого бюджету та використання коштів на розвиток громади, роботи закладів освіти, культури, медицини.

Загальні збори громади в с.Товкачівка.

Джерело: ПРИЛУКИ СЬОГОДНІ

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*